Seminarium Mazowieckie Instalacje Sanitarne

Mamy przyjemność przekazać Państwu zaproszenie na bezpłatne seminarium od firmy Biotop Biuro Inżynierii Środowiska.

Spotkanie dedykowane jest dla projektantów instalacji sanitarnych, biur projektowych, firm wykonawczych oraz inwestorów instytucjonalnych. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY – wymaga jedynie potwierdzenia uczestnictwa.

Biotop jest organizatorem comiesięcznych Seminariów Regionalnych, które organizowane są pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej od ponad 20 lat.

Mamy ogólnopolski zasięg, spotkania organizowane są w 16 regionach Polski, głównie w miastach wojewódzkich. Celem Seminarium jest ułatwianie nawiązywania kontaktów z prelegentami, wymiana doświadczeń z realizacji, konsultacje w sprawie projektów, czy realizacji oraz wsparcie techniczne dla uczestników (m.in. pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, nowości, wytyczne do projektowania).

Zakres: Instalacje Sanitarne
Termin: 25.11.2021r.
Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty
Sala ONZ (A-406), budynek A (4 piętro)
Warszawa – Mokotów, ul. Bobrowiecka 9

ZOBACZ PROGRAM

Wstęp bezpłatny – warunkiem udziału jest otrzymanie zaproszenia, zapoznanie się z programem i w przypadku zainteresowania wypełnienie poniższego formularza:

https://biotop.pl/formularz-zgloszeniowy-sr-instalacje-sanitarne-i-technika-grzewcza/

 

Przypominamy, że z uwagi na sytuację epidemiczną ilość miejsc jest bardzo ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.
Dbając o bezpieczeństwo uczestników seminarium wprowadzono nowe zasady postępowania związane z zachowaniem środków ochrony w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa (SARS-CoV-2) zgodnie z obowiązującymi przepisami i rozporządzeniem.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 22.11.2021, o godzinie 14:00 lub w momencie wyczerpania się miejsc.